Paukštynas | Fiesta
PAGAMINTA VILNIAUS PAUKŠTYNE

Su Fiesta lėk iš miesto!

APIE PRODUKTŲ LINIJĄ

Pramogos su draugais gamtoje neįsivaizduojamos be gardžių grilio patiekalų. Būtent dėl to „Vilniaus paukštyno“ prekės ženklas sukūrė atskirą „Fiesta“ produktų liniją. 

„Fiesta“ marinuotos vištienos produktai – tiems, kurie nori smagiai ir skaniai praleisti laiką iškyloje su draugais, nesukant sau galvos dėl vaišių paruošimo. Čiumpi „Fiestą“ ir leki iš miesto!

Skonių įvairovė

Lengvas ir greitas paruošimas

Produktai, sukurti griliui, bet tinka kepti ir orkaitėje

PAMATYKITE DAUGIAU

Skonių įvairovė

Mūsų tikslas – nustebinti Jus ir naujais skoniais, ir paruošimo technologija. Siekiame, kad mūsų produktai įkvėptų eksperimentams virtuvėje, kurie neatimtų daug laiko. Geriau šį laiką skirti besimėgaujant eksperimentų rezultatu – gardžiais pietumis su artimaisiais ar draugais. „Fiesta“ – tiek mėgstantiems tradicinius skonius, tiek ir ieškantiems naujų. Siūlome skonių įvairovę  – kad kiekvienas rastų sau tinkančios ir patinkančios marinuotos vištienos.

„Fiesta“ šašlykai

„Vilniaus paukštyno“ linijos „Fiesta“ asortimente – net keturių skirtingų marinatų šašlykai. Ypač mėgstami su pipiriniu marinatu, kurie jau ne vienerius metus iš eilės karaliauja TOP‘ų viršūnėse. Šiam lyderiui savo populiarumu taip pat nenusileidžia ir kiti „Vilniaus paukštyno“ šašlykai – tiek sakartveliškame marinate, tiek su česnakų ir alyvuogių aliejaus marinatu. Vasarą Lietuvoje taip pat itin mėgstamos ir marinuotos vištienos dalys su kaulais, ypač „Fiesta“ blauzdelės su česnakais ir kmynais.

Marinuotos vištienos iešmeliai

Tau nebereikia teptis rankų, veriant marinuotą mėsą ant iešmo. Mes tai padarėme už Tave! Siūlome marinuotos vištienos gabaliukus, suvertus ant medinių iešmelių. Tiesiog išimk iš pakuotės ir kepk! Iškepti tau prireiks vos 15 minučių ir jau galėsi mėgautis gardžiais „Fiesta“ iešmeliais. Šią vasarą grilio mėgėjams „Vilniaus paukštynas“ siūlo trijų skirtingų skonių iešmelius, kurie savo skoniais kviečia nusikelti į Turkiją, Graikiją ar Japoniją. 

Mažiau laiko pasiruošimui, daugiau – Tavo fiestai!
uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.eu slapukų politika.

SUTINKU
Privatumo politika